Dnes je 19. 7. 2024, 29. týden - LICHÝ

Aktuální informace

Pozvánka na ples

TSMO, a.s. společně s DPMO, a.s. a VFO, a.s. vás srdečně zvou na společný ples, který se uskuteční 01.02.2013 od 19,30 hod. v Regionálním centru Olomouc.

Více >>

e-Zpravodaj TSMO

Vážené dámy a pánové, obchodní partneři, Právě vyšlo druhé číslo e-Zpravodaje ve kterém bychom vás chtěli informovat o činnostech a službách zajišťovaných společností Technické služby města Olomouce, a.s., o zajímavých faktech, připravovaných novinkách a záměrech do budoucna.

Více >>

SVOZ ODPADŮ, PROVOZ SBĚROVÝCH DVORŮ A OMEZENÍ PROVOZU ČERPACÍ STANICE BĚHEM VÁNOČNÍCH A NOVOROČNÍCH SVÁTKŮ (24.12. 2012 – 05.01.2013)

Technické služby města Olomouce, a.s. oznamují občanům, že v období vánočních a novoročních svátků bude svoz odpadů a provoz sběrových dvorů probíhat v mimořádném režimu. Svoz odpadů bude probíhat od 24.12.2012 do 31.12.2012 dle platné rajonizace – tedy ve stanovených svozových dnech.

Více >>

Sběrové dvory pro občany ve státní svátek 17.11.2012 uzavřeny

Sběrové dvory pro občany Chelčického a na tř. Míru (za hřbitovem) budou během státního svátku 17.11.2012 uzavřeny. Sběrové dvory budou otevřeny následně v úterý 20.11.2012.

Více >>

Dotace z Fondu ASEKOL pomohla sběrnému dvoru v Neředíně

Technické služby města Olomouce, a.s. v letošním roce opět využily možnosti podpory finančních prostředků z Fondu ASEKOL, a to ve výši 60 000 korun na opláštění přístřešku určeného ke sběru starých elektrospotřebičů na sběrném dvoru v Neředíně.

Více >>

Ve čtvrtek 27. září se v centru Olomouce dozvíte více o sběru drobného elektra

Do Olomouce přijíždí červený tým ASEKOlu s akcí na podporu sběru drobného elektra - s názvem Najdi si svůj červený kontejner. Kdy? Ve čtvrtek 27.9. od 9-17hod. Kde? Na Horním náměstí. Ten z Vás, kdo přinese nejvíce starého elektra, vyhrává fungl nový mobilní telefon!

Více >>

První výsyp podzemních kontejnerů v Olomouci

Už během prvních dvou týdnů zkušebního provozu zaplnilo nové podzemní kontejnery na okraji olomoucké městské památkové rezervace 220 kilogramů papíru. Symbolický první výsyp nádob na tříděný odpad zapuštěných v zemi proběhl za účasti náměstků primátora Olomouce, dodavatelských firem, novinářů a také zástupců vedení společnosti TSMO, a.s. v pondělí 24. září 2012.

Více >>

Bezbariérové úpravy v Olomouci - Lazecké ulici

Bezbariérové úpravy pro pěší v Lazecké ulici - ve dvou úsecích o celkové délce 650 metrů - provádějí od začátku září olomoucké technické služby. Vedle úprav dlažby se zřízením vodicí linie pro nevidomé a snížením obrub chodníků zahrnuje bezbariérové řešení také úpravy přechodů pro chodce a jejich nasvětlení a rovněž výsadbu zelených ploch.

Více >>

Oznámení o uzavření podzemního parkoviště

Podzemní parkoviště bude dne 25.9.2012 od 5:00 do 8:00 uzavřeno pro vjezd i výjezd z důvodu přerušení dodávky elektřiny

Více >>

Svoz odpadů ve státní svátek 28.9.2012

Ve státní svátek 28.09.2012 bude probíhat svoz odpadů beze změn podle běžného harmonogramu. Sběrové dvory pro občany v Hodolanech na ul. Chelčického a v Neředíně za hřbitovem, sběrový dvůr pro podnikatele budou ve státní svátek 28.09.2012 uzavřeny.

Více >>

První podzemní kontejnery na tříděný odpad už jsou v zemi

Instalaci prvních podzemních odpadových nádob v Olomouci provedlo v úterý 14. srpna sdružení firem Horstav a Sulo Olomouc na vybraném stanovišti v městské památkové rezervaci - u vjezdu do Lafayettovy ulice z třídy Svobody. Další dvě stanoviště pro podzemní kontejnery budou uvedeny do provozu rovněž do konce srpna, a to na třídě Svobody u hotelu Trinity a v Aksamitově ulici.

Více >>

Naše společnost uveřejňuje veškeré informace o vyhlašovaných nadlimitních a podlimitních veřejných zakázkách v souladu s ustanoveními zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, ve Věstníku veřejných zakázek (www.vestnikverejnychzakazek.cz) a na profilu zadavatele (www.e-zakazky.cz).

Více >>

Změna provozní doby čerpací stanice na ul. Libušina

Společnost Technické služby města Olomouce, a.s. upravila provozní dobu čerpací stanice pohonných hmot na Libušině ulici, a to: pondělí až pátek od 6 do 17 hodin (netýká se smluvních odběratelů), v sobotu a neděli zavřeno.

Více >>

Svoz ve státní svátky

Během červencových státních svátků 5. a 6. 7. 2012 budou Technické služby města Olomouce, a.s. zajišťovat svoz odpadu bez omezení dle pravidelného harmonogramu. Pouze sběrové dvory budou ve sváteční dny uzavřeny.

Více >>

Další ocenění města za úspěchy v odpadovém hospodářství

Statutární město Olomouc slavilo velký úspěch v Hradci Králové na konferenci „Odpady a obce“, kterou každoročně pro všechny obce a města České republiky organizuje společnost EKO-KOM, a.s.. Hodnocení výsledků za rok 2011 vyneslo naše město v soutěži „O Křišťálovou popelnici 2011“ opět do finále, kam bylo vybráno jako jediné z větších měst České republiky (nad 26 tisíc obyvatel).

Více >>

e-Zpravodaj TSMO

Vážené dámy a pánové, obchodní partneři, žijeme v době, kdy informace ovlivňují naše životy, rozhodují o úspěších nebo nezdarech. Proto přicházíme s novou možností, jak vás informovat o činnostech a službách zajišťovaných společností Technické služby města Olomouce, a.s., o zajímavých faktech, připravovaných novinkách a záměrech do budoucna.

Více >>

Třídění odpadů zaujalo návštěvníky olomouckého Ekojarmarku

V Olomouci se, jako každoročně, konal festival Ekologické dny. Nedílnou součástí této ekologické akce je tradičně také Ekojarmark, který probíhá na Horním náměstí pravidelně 1.května. Naše společnost byla letos opět u toho. Podíleli jsme se nejen na celkovém úklidu po této záslužné a hojně navštěvované akci, ale jako jeden z významných partnerů měla naše společnost prezentační stánek přímo na náměstí naproti radnice.

Více >>

Upozornění TSMO, a.s. při příležitosti květnových svátků

Ve dnech 1. a 8.května 2012 bude prováděn svoz odpadu bez omezení - dle platného harmonogramu. Sběrové dvory pro občany statutárního města Olomouce budou uzavřeny.

Více >>

Upozornění TSMO, a.s. na velikonoční změnu svozu odpadů

TSMO, a.s. upozorňují, že v pondělí velikonoční 09. dubna 2012 nebude v Olomouci prováděn pravidelný svoz odpadů. Z tohoto důvodu bude celý týdenní harmonogram svozu posunut o jeden den až do soboty (tj. svoz běžně probíhající v pondělí bude mimořádně proveden v úterý 10. dubna 2012 atd. až po páteční svoz, který bude proveden mimořádně v sobotu 14. dubna 2012).

Více >>

Aktuální nabídka čerpací stanice Technických služeb města Olomouce na ul. Libušina

Společnost Technické služby města Olomouce, a.s. převzala a dne 5. března 2012 zahajuje provoz čerpací stanice PHM, kde můžete tankovat kvalitní motorovou naftu a automobilový benzín NATURAL 95. Čerpací stanice se nachází v areálu společnosti v Olomouci - Chválkovicích, ul. Libušina 554/103.

Více >>

Svoz vánočních stromků přinesl rekordní množství materiálu

Samostatný svoz vánočních stromků, který ve městě Olomouci v průběhu měsíce ledna zajišťovaly Technické služby města Olomouce, a.s., vynesl celkem rekordních 24,5 tuny biologicky rozložitelného odpadu. Ten byl průběžně odvážen do kompostárny v Křelově k dalšímu zpracování a využití.

Více >>

Bude zahájen svoz vánočních stromků

Samostatný svoz odložených vánočních stromků ve městě Olomouci zahájí Technické služby města Olomouce, a.s. (TSMO) v pondělí 9. ledna 2012 a bude zajišťován vyčleněným svozovým vozidlem každý pracovní den průběžně dle potřeby. Pracovníci technických služeb žádají občany, aby vánoční stromky odkládali k popelnicím a kontejnerům na směsný odpad.

Více >>

deník 2.1.2012 Silvestrovské oslavy se obešly bez následků

Více >>

Pracovníci technických služeb uklidili tunu „silvestrovských“ odpadků

Do úklidu po silvestrovských oslavách se jen v centru města zapojilo čtyřiadvacet pracovníků TSMO, a.s. První čety nastoupily již kolem třetí hodiny, další se připojily v 6 hod. Největší problém při celkovém úklidu představovalo sklo, kterého dle odhadu nasbírali až pět set kilogramů. Dále bylo posbíráno až čtyři sta kilogramů kartonů a krabic. V prvním lednovém týdnu bude úklid pokračovat na sídlištích.

Více >>

Rychlé kontakty

 • Spojovatelka
  +420 585 700 000
 • Dispečink odpady
  +420 585 700 035
 • Obchodní oddělení
  +420 585 700 032
 • Závady
  Odstraňování těl mrtvých zvířat
  Dispečink zimní údržby
  +420 605 201 686

Všechna práva vyhrazena. Technické služby města Olomouce a.s. © 2014

Tvorba webu Winternet