Dnes je 24. 6. 2024, 26. týden - SUDÝ

Aktuální informace

SVOZ ODPADŮ, PROVOZ SBĚROVÝCH DVORŮ A ČERPACÍ STANICE TSMO BĚHEM VÁNOČNÍCH A NOVOROČNÍCH SVÁTKŮ (23.12.2013 – 5.1.2014)

Technické služby města Olomouce, a.s. oznamují občanům, že v období vánočních svátků bude svoz odpadů probíhat až do 31.12.2013 dle platného harmonogramu - ve stanovených svozových dnech. Upozorňujeme však občany na posunutí harmonogramu svozu odpadů v prvním lednovém týdnu, kdy se neuskuteční svoz 1. ledna 2014 a svozy se uskuteční s posunem ve dnech 2. až 4. ledna 2014.

Více >>

Sběrové dvory s rozšířenou provozní dobou a dárkem

Od 1. prosince mají občané města Olomouce jedinečnou příležitost zbavit se velkoobjemového odpadu na sběrových dvorech a ještě být odměněni malým dárkem.

Více >>

Svoz bioodpadu mimořádně posílen

Pravidelný harmonogram svozu bioodpadu na území města bude letos na podzim mimořádně rozšířen. Lidé tak budou mít možnost zbavit se zejména odpadu ze svých zahrad ve více podzimních termínech, než byli dosud zvyklí.

Více >>

Svoz odpadů ve státní svátek 28.10.2013

Ve státní svátek 28.10.2013 bude probíhat svoz odpadů beze změn podle běžného harmonogramu. Sběrové dvory pro občany v Hodolanech na ul. Chelčického a v Neředíně za hřbitovem, sběrový dvůr pro podnikatele budou ve státní svátek 28.10.2013 uzavřeny.

Více >>

Soutěž "Sbírej a vyhraj" pokračuje

Termín soutěže prodloužen do konce října Pracovník sběrného dvora bude rozdávat občanům, kteří donesou vysloužilé spotřebiče skupiny ASEKOL (jejich seznam je níže) leták, do kterého dá za každý spotřebič 1 razítko.

Více >>

Na Radíkovské pevnůstce úspěšně soutěžili i naši dřevorubci

Technické služby byly partnery akce Jesenický dřevorubec, která probíhala o víkendu 17.-18.08.2013 ve fortu v olomoucké městské části Radíkov. Na dřevorubce čekaly čtyři soutěžní disciplíny.

Více >>

Ojedinělá dřevorubecká soutěž v radíkovském fortu s aktivní účastí TSMO, a.s.

Technické služby jsou partnery atraktivní akce s názvem „Jesenický dřevorubec“, která proběhne ve Fortu v Radíkově (ul. Na Pevnůstce, Olomouc – Radíkov) ve dnech 17. - 18. srpna 2013 - vždy od 9 do 18 hodin.

Více >>

Svoz ve státní svátky

Během červencových státních svátků 5. a 6. 7. 2013 budou Technické služby města Olomouce, a.s. zajišťovat svoz odpadu bez omezení dle pravidelného harmonogramu. Pouze sběrové dvory budou ve sváteční dny uzavřeny.

Více >>

Olomoucký Mattoni 1/2MARATON

Společnost Technické služby města Olomouce podporuje Olomoucký Mattoni 1/2 MARATON. Ten je součástí RunCzech běžecké ligy a letos se ho aktivně zúčastní i zástupci naší společnosti, a to ve štafetě na 21 km a v rodinném běhu. Přijďte i vy 22. 6. 2013, ať už aktivně nebo jako diváci s námi podpořit tuto akci – podrobnosti na www.ru­nczech.cz.

Více >>

Využijte služeb čerpací stanice a mycí linky na ul. Libušina

Připomínáme, že na ulici Libušina provozujeme čerpací stanici pohonných hmot, a to od pondělí do pátku od 6 do 16 hodin (netýká se smluvních odběratelů); v sobotu a neděli je zavřeno. Tel.: 585 700 081, mobil: 731 194 990, e-mail: cerpacistanice@tsmo.cz.

Více >>

Sběr vysloužilého elektra podpoří soutěž o hodnotné ceny

O tablet, mobilní telefon či fotoaparát budou moci soutěžit obyvatelé našeho kraje, kteří se zapojí do klání „Sbírej a vyhraj!“. Od května do konce září budou moci na vytipovaných sběrných dvorech v Olomouci, Jeseníku, Přerově, Prostějově a Šumperku odevzdávat nepotřebná elektrozařízení a zapojit se tak do slosování.

Více >>

Odpad nejlépe třídí Olomoučané

Nejlépe v Česku třídí odpad Olomoučané. K recyklaci poslali za poslední dva roky polovinu komunálního odpadu. Ukázal to průzkum Hnutí Duha, který v Olomouci vyhlásil vítěze soutěže krajských a okresních měst ve využití komunálních odpadů.

Více >>

Arionova kašna na Horním náměstí napuštěna

Jeden z novodobých symbolů nástupu opravdového jara v Olomouci představuje napouštění Arionovy kašny, jejíž provoz a údržbu zajišťují právě Technické služby města Olomouce, a.s.

Více >>

Upozornění TSMO, a.s. při příležitosti květnových svátků

Ve dnech 1. a 8.května 2013 bude prováděn svoz odpadu bez omezení - dle platného harmonogramu. Sběrové dvory pro občany statutárního města Olomouce budou uzavřeny.

Více >>

Technické služby odstraňují následky kalamitního poškození veřejné zelenĕ

Vzhledem k nenadálé sněhové nadílce došlo v našem městě k velkému poškození keřů a stromů. Naše společnost okamžitě reagovala na tuto situaci a vyslala do terénu pracovníky k likvidaci následků kalamity. V první řadě jsme se zaměřili na akutní případy, při kterých bylo nutné zasáhnout, aby nedošlo k ohrožení osob.

Více >>

Upozornění TSMO, a.s. na velikonoční změnu svozu odpadů

TSMO, a.s. upozorňují, že v pondělí velikonoční 1. dubna 2013 nebude v Olomouci prováděn pravidelný svoz odpadů. Z tohoto důvodu bude celý týdenní harmonogram svozu posunut o jeden den až do soboty (tj. svoz běžně probíhající v pondělí bude mimořádně proveden v úterý 2. dubna 2013 atd. až po páteční svoz, který bude proveden mimořádně v sobotu 6. dubna 2013).

Více >>

Sponzorský dar pro prvního občánka města Olomouce

Zástupci Technických služeb města Olomouce, a.s. na vítání prvního olomouckého dítěte roku 2013 dne 15.02.2013 v obřadní síni radnice tradičně předali dar - popelnici plnou dětských plen a hygienických potřeb.

Více >>

Svoz vánočních stromků

Samostatný svoz odložených vánočních stromků ve městě Olomouci zahájily Technické služby města Olomouce, a.s. (TSMO) v úterý 8. ledna 2013. Svoz bude zajišťován vyčleněným svozovým vozidlem každý pracovní den průběžně dle potřeby.

Více >>

Naše společnost uveřejňuje veškeré informace o vyhlašovaných nadlimitních a podlimitních veřejných zakázkách v souladu s ustanoveními zákona č. 137/2006 Sb., o veřejných zakázkách, v platném znění, ve Věstníku veřejných zakázek (www.vestnikverejnychzakazek.cz) a na profilu zadavatele (www.e-zakazky.cz).

Více >>

Rychlé kontakty

 • Spojovatelka
  +420 585 700 000
 • Dispečink odpady
  +420 585 700 035
 • Obchodní oddělení
  +420 585 700 032
 • Závady
  Odstraňování těl mrtvých zvířat
  Dispečink zimní údržby
  +420 605 201 686

Všechna práva vyhrazena. Technické služby města Olomouce a.s. © 2014

Tvorba webu Winternet